top of page

 

TESLİMAT VE İADE

  • Teslimat ve İadeye konu olan ürün veya hizmet canlı çevrimiçi ve/veya çevrimiçi İngilizce Eğitim Hizmetleridir.

  • Canlı çevrimiçi eğitim hizmetlerinin teslimi web sitemizde belirtilen görüntülü iletişim uygulaması ile belirtilen veya müşteri tarafından belirtilen tarih ve saatlerde gerçekleştirilecektir.

  • Müşterinin iade, erteleme ve iptal hakları saklıdır.

  • İade, erteleme veya iptal etmek için; müşteri belirtilen ya da müşteri tarafından belirtilen tarih ve saatten en az beş saat önce bilgilendirme yapmak suretiyle iade, erteleme veya iptal hakkından yararlanıp iade ödemesini talep edebilir.  

  • Web sitemizin KAMPANYALAR sekmesi altında sağlanan indirimli canlı çevrimiçi eğitim hizmetleri belirtildikleri süre ile sınırlıdır ve bu süre içinde müşteri tarafından tamamlanmalıdır. Bu indirimli eğitim planlarının belirlenen süre dahilinde kullanımı ve içeriğinde bulunan ders/seans kredilerinin kullanımı tamamen müşterinin tasarrufunda ve kontrolündedir. Bu indirimli eğitim hizmetlerinin iptal ve iadesi her indirimli eğitim planının içeriğinde belirtilen ilk dersin rezervasyonu oluşturularak gerçekleştirilmesinden önce sağlanmaktadır. İndirimli planın içeriğindeki ilk dersin rezervasyonu oluşturulmasından sonra ve bu dersin tamamlanmasından sonra veya müşteri tarafından kaynaklanan herhangi bir sebepten dolayı rezervasyonu oluşturulan ders yapılamadığında iptal/iade yapılmamaktadır. Bu indirimli eğitim planları belirtilen süre içinde müşteri tarafından herhangi bir sebepten dolayı tamamlanmadığında veya içinde sağlanan ders/seans kredileri müşteri tarafından kullanılmadığında ve/veya tamamlanmadığında iptal ve iade sağlanmamaktadır.

  • Web sitemizin EĞİTİM SETLERİ sekmesinden satın alınan eğitim setleri ve diğer ürünler dijital, indirilebilir, müşteri tarafından kopyalanabilir ve çoğaltılabilir nitelikte oldukları için iade kapsamına girmemektedir.

  • Web sitemizin ONLINE EĞİTİMLER sekmesi altında sağlanan çevrimiçi eğitimlerinin iptal ve iadesi ilk dersin tamamlanmasından sonra ve/veya kayıt olma/ödeme tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde sağlanmaktadır. Bu çevrim içi eğitimlerin içeriğinde bulunan ikinci dersten itibaren ve/veya kayıt olma/ödeme tarihinden itibaren 5 (beş) gün geçtikten sonra iptal/iade sağlanmamaktadır. Bu çevrim içi eğitimler sürelidir ve belirlenen süre içinde kullanılması ve tamamlanması tamamen müşterinin tasarrufunda ve kontrolündedir. Belirlenen süre içinde herhangi bir sebepten dolayı tamamlanmadığında kayıt iptali, iade veya süre uzatması sağlanmamaktadır.

bottom of page